+421 949 187 337
Klampiarske a strešné práce

Klampiarske a strešné práce: Umelci kovu nad strechami

Klampiarske práce predstavujú dôležitú a kreatívnu súčasť stavebníctva, ktoré sa zameriavú na spracovanie kovových materiálov a ich aplikáciu v rôznych konštrukčných a dekoračných prvokoch na strechách.

Klampiarske a strešné práce: Druhy

Klampiarske a strešné práce zahŕňajú výrobu a montáž rôznych kovových konštrukcií, ktoré slúžia na ochranu a zlepšenie strešných systémov. Medzi najčastejšie Klampiarske práce patria:

Odkvapové rúry a žľaby

Odkvapové rúry a žľaby sú dôležité pre odvádzanie dažďovej vody zo strechy, aby sa predišlo poškodeniu fasády a základov domu.

Krytiny a plechy

Klampiari vyrábajú a inštalujú rôzne kovové krytiny a plechy, ktoré slúžia na ochranu strešného plášťa pred poveternostnými vplyvmi.

Vetracie a odvetravacie systémy

Vetracie a odvetravacie systémy zabezpečujú optimálnu cirkuláciu vzduchu pod strechou, čo je dôležité pre odstránenie vlhkosti a prevenciu problémov s plesňami a hnilobou.

Dekoračné prvky

Klampiarske práce môžu zahŕňať aj výrobu a inštaláciu dekoračných kovových prvkov, ktoré zlepšujú vzhľad a estetiku strechy.

 

Klampiarske a strešné práce vykonáva náš partner p. Igor Gál. V prípade záujmu, či konzultácie ho môžete kontaktovať nasledovne: 

Tel. č.: 0903 728 810

E-mail: